Bobo geliyor

Bobo geliyor
Cuma 25.05.2012

Brezilyalı yıldızın kendilerine önerildiğini belirten başkan Kahramanlı "Rakamlarda anlaşabilirsek kendisini kadromuza katacağız" dedi

Tam 5 sezon Beşiktaş formasını giydikten sonra geçen sezon ülkesine dönen Bobo, bir kez daha Mersin İdman Yurdu'nun gündeminde... 12 karşılaşmada formasını giyip, 2 gol attığı Cruzeiro'da umduğunu bulamayınca Türkiye'ye dönmenin yollarını arayan ve ilk olarak geçen sezonun devre arasında güney ekibi ile adı anılan sambacı, bir kez daha Mersin yolunda... Brezilyalı golcünün menajerler tarafından kendilerine önerildiğini dile getiren başkan Ali Kahramanlı, "Biz de rakamsal beklentilerinin ne olduğunu sorduk. Şu anda menajerlerden haber bekliyoruz" diye konuştu.

BÜYÜK KATKI SAĞLAR
Geçen sezonun devre arasında parada anlaşamayınca transferinden vazgeçtikleri tecrübeli santrforu kadroda görmek istediklerini belirten Kahramanlı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yine astronomik bir rakamla karşılaşmazsak Bobo'yu alırız. Yıllarca Türkiye'de oynamış, bu ülkenin yapısını bilen bir oyuncu. Yeteneklerini de biliyoruz. Mersin İdman Yurdu'na katkı sağlayacağı konusunda şüphemiz yok ama bu işin bir de mali boyutu var. Bobo'yu Mersin'de görmek istiyoruz. Görüşmeler olumlu sonlanırsa kadromuza katacağız."

Volkan TOSLAK
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN