Web Sürümüne Geç

  Zirveye oynarız

  Zirveye oynarız
  09 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 01:58

  Bursaspor teknik direktörü: Bu sezon Süper Lig çok çetin geçecek. Sonuna kadar zirve yarışı içinde olacağız. Avrupa maçları bize büyük tecrübe kattı

  Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, şampiyonluk şansları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Şampiyon olacağız diyemem ama ligin sonuna kadar zirve yarışı yapacağız" dedi. Son üç senede Türk futboluna büyük renk kattıklarını açıklayan genç hoca, "Bu sene kalitemizi iyice yukarı çektik. Süper Lig çok çetin geçecek. Avrupa maçları bize önemli tecrübeler kattı. Yönetimimiz çok fedakar. Sezon sonunda çok iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

  KARABÜK MAÇININ HAZIRLIĞI SÜRÜYOR
  Bursaspor'da, Karabükspor maçının hazırlığı da sürüyor. Yeşil-beyazlı ekiptesakatlığı bulunan Serdar Aziz ve Ozan İpek, fizyoterapist Recep Lokmanoğlu nezaretinde çalıştı. Milli takımlarda bulunan Musa Çağıran, Sebastian Pinto, Petteri Forsell ve Teteh Bangura ise antrenmana katılmadı. Öte yandan Bursaspor, eski futbolcusu Jose Leandro Gomes ile FIFA nezdinde sözleşme ihlali nedeniyle açılan tazminat davasını kazandı. Resende kulübü 150 bin dolar tazminat ödeyecek.

  Orduspor'un maçlarını oynadığı 19 Eylül Stadı, ligin 4. haftasındaki Kayseri maçına hazır hale getirildi. Tüm altyapısı değiştirilen ve Avrupai şartlarda çimlendirilen 19 Eylül Stadı'nın eksiğinin kalmadığı açıklandı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Ömer Yılmaz, "1 milyon 100 bin lira harcadık" dedi.

  Yükleniyor
  if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }