Web Sürümüne Geç

  Değerli bir zafer

  Değerli bir zafer
  17 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 01:38

  "Avrupa kupası ve dış etkenlerle uğraştığımız dönemlerde bu üç puanlar önemli. Sevinsek de dert, sevinmesek de. Bu galibiyet ilerisi için güzel"

  Fenerbahçe'nin hocası Aykut Kocaman, kazanma isteklerinin yüksek olduğu bir maç yaşadıklarını belirtti. Başarılı hoca, "Çok pozisyona girdik. Bir duran top ve Ben Yahia'nın kontrolsüz şutu dışında kalemizde tehlike görmedik. 1-1 bizi maça bağladı. Avrupa kupası ve dış etkenlerle uğraştığımız dönemlerde bu üç puanlar önemli. Sevinsek de dert, sevinmesek de" diye konuştu.

  MEİRELES BİZİM İÇİN DEĞERLİ BİR FUTBOLCU
  İlk kez sarı-lacivertli formayı giyen Meireles'i beklediği gibi bulduğunu ve takıma son derece faydalı olacak bir oyuncu görüntüsü çizdiğini anlatan Kocaman, "Kendisine yabancı bir toplulukla iki gündür antrenmana çıkıyor. Belki hayatında hiç karşılaşmayacağı bir atmosferdeydi. Kadınlardan ve çocuklardan oluşan bir sahadaydı. Takıma katkı sağlayacaktır. Bizim için önemli biri" dedi.

  ANTRENMANA YANSIRSA AFFETMEM
  Yedek kalan oyuncular için Kocaman, "Futbolcu oynamadığı zaman üzgündür. Ama bunun antrenmanlara yansımaması lazım. Antrenmanlara yansıdığı zaman benim farklı tepkim oluyor. Takımda üçüncü sezona girdim. Oyuncularımın beni tanıdıklarını düşünüyorum. Mutlaka hatalar yapıyorum ama bilerek kasten bir şey yapma ihtimalim yok. Bunu anladıklarını düşünüyorum" diye konuştu.

  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor
  if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }