F.Bahçe'ye döner bıçaklı saldırı

F.Bahçe'ye döner bıçaklı saldırı
Cuma 24.04.2015 22:49

Fenerbahçe Kulübü'nün Ankara Şubesi'ne Ankaragücü taraftarı oldukları anlaşılan bir grup tarafından saldırı düzenlendi. Akşam 20:00'da şubenin kapanıp üyelerin evlerine gitmesinin ardından ellerinde döner bıçağı ve satırlarla şubeye saldıran saldırganlar 'Ankara'da en büyük Ankaragücü' sloganları attıFenerbahçe'nin Ankara'daki şubesine akşam saatlerinde taşlı sopalı saldırı düzenlendi.
Akşam saatlerinde şubenin kapanmasının ardından bıçaklı ve satırlı saldırganlar şube binasına daldı. Binanın camlarını indiren saldırganlar içerideki eşyalara zarar verdi. Kaldırım taşlarını da sökerek şubeye girdikleri öğrenilen saldırganlar, ofisteki bilgisayarı parçaladı. Olay yerine gelen polis ekipleri incelemelere başladı.

Fenerbahçe Ankara Şubesi Başkanı Erol Özel, "Arkadaşlarımız şubeyi kapatıp çıktıktan 5 dakika sonra bir grup sokağın üstünden ve altında gelmişler. Şahitlerin söylediğine göre ellerindeki alet edevatlarla gelen bu kişiler derneğin altını üstüne getirmiş. Olayda yaralı yok. Allah'tan arkadaşlarımız binayı terk ettikten sonra olay yaşanmış ama nereden geldikleri, ne olduğu, neden böyle bir olayla karşı karşıyayız. Onu da bilmiyoruz. Şu anda emniyet durum tespiti yapıyor" dedi.

Çirkin saldırının ardından edinilen bilgiye göre; F.Bahçe ofisine saldıran grubun Ankaragücü sloganları attıkları belirlendi. Ellerinde satırlar ve taşlarla Fenerbahçe ofisine saldırın holiganların, "Ankara'da en büyük Ankaragücü" diye bağırdıkları tespit edildi.

Etiketler Spor, Fenerbahçe, Kişiler
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN