Antalyaspor Eto'o ile görüştü

Antalyaspor Eto'o ile görüştü
Salı 16.06.2015 00:00

Süper Lig’de yılın transfer bombasını Antalyaspor patlattı. Samuel Eto’o’nun menajeriyle bir araya gelen Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer daha sonra Kamerunlu yıldızla telefon görüşmesi yaptı.

Antalyaspor Samuel Eto'o transferinden çok önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Kamerunlu yıldızın menajeriyle bugün İstanbul'da bir araya gelen Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Samuel Eto'o'yla da FaceTime üzerinden görüştü

Sadece A Spor'un görüntülediği görüşmede Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o, Antalyaspor başkanı Gencer'l "Tamam, geliyorum" dedi.
GÜLTEKİN GENCER: RONALDINHO'YLA DA GÖRÜŞÜYORUZ
Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, ünlü futbolcu Samuel Eto'o ve menajeriyle her konuda anlaştıklarını, oyuncunun kulübüyle sözleşmesini feshetmesinin ardından transferin gerçekleşeceğini söyledi.

Gencer, yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig'de kalıcı olmak adına transfer çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.

Takıma yararlı olacak ve kentte heyecan uyandıracak yıldız futbolcular transfer etmek istediklerini ifade eden Gencer, bu kapsamda Samuel Eto'o ile bir süredir görüştüklerini kaydetti. Gencer, "Bugün Eto'o ve menajeriyle her konuda anlaştık. Bonservisi ile ilgili küçük pürüzler var. Şu anki sözleşmesi bulunan kulübün Eto'o'nun sözleşmesini feshetmesi gerekiyor. Kulübünden teyit aldık. Sözleşmeyi yarın feshedeceklerini söylediler. Fesih gerçekleştiği anda Eto'o'yu transfer etmiş olacağız" dedi.

Ronaldinho ile de görüşmelerin sürdüğünü belirten Gencer, ünlü futbolcunun menajerliğini yapan ağabeyinin perşembe gecesi Antalya'da olacağını, cuma günü de transfer görüşmelerine başlayacaklarını dile getirdi.

Gencer, bu transferlerin gerçekleşmesi halinde maliyetlerinin sponsorlar aracılığıyla karşılanacağını da sözlerine ekledi.
Etiketler Spor, Gültekin Gencer
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN