Web Sürümüne Geç

  Eto'o imzayı attı

  Eto'o imzayı attı
  27 Haziran 2015, Cumartesi Güncelleme: 23:59

  Antalyaspor basın sözcüsü, "Resmi sözleşmeyi yaptık. Babası rahatsızdı ve Fransa'ya gitti. 7 Temmuz'da ona muhteşem bir tören yapacağız" dedi

  Antalyaspor her konuda anlaştığı ve dün sağlık kontrolünden geçen Samuel Eto'o için 7 Temmuz'da imza töreninin yapılacağı bildirildi. Kamerunlu futbolcu, Antalyaspor ile anlaşıp kente gelmesinin ardından sağlık kontrolünden geçti. Antalyaspor antrenörü Yusuf Şimşek ile de tanışan Eto'o, Hasan Subaşı Tesisleri'ni gezerek bilgi aldı. Daha sonra kendisini 3 yıllığına Antalyasporlu yapan sözleşmeye imzayı atan Eto'o, ardından Fransa'ya döndü. Samuel Eto'o için 7 Temmuz'da görkemli bir imza töreni düzenleneceği bildirildi.

  Ronaldinho için çalışıyoruz
  Basın sözcüsü Hasan Ali Ceylan çalışmalarına devam ettiklerini anlatarak, Ronaldinho'yu da getirmek için çalışmalarının sürdüğünü kaydetti ve ekledi: "Dünya sporunun yakından takip ettiği bir futbolcuları Antalyaspor'a kazandırmanın mutluluğunu yaşamak istiyoruz. Eto'o ile başlangıç yaptık. Devamı da gelecek. Camiamız büyük heyecan yaşıyor."
  Etiketler antalyaspor, Spor, Eto'o
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }