Web Sürümüne Geç

  İşte Roni'nin geliş tarihi

  İşte Roni'nin geliş tarihi
  28 Haziran 2015, Pazar Güncelleme: 23:49

  Eto'o'yu kadrosuna katarak tüm dünyanın dikkatini çeken Antalyaspor, Ronaldinho'yu da 7 Temmuz'da şehre getirecek ve iki yıldıza büyük bir tören yapılacak

  Antalyaspor transferde büyük oynamaya devam ediyor. Eto'o'yu kadrosuna katarak büyük sükse yapan Akdeniz ekibi, Ronaldinho'yu da transfer ederek şehrin plakası olan 7 Temmuz'da büyük şov yapma hedefinde. Kırmızı- beyazlı yönetim, 33 bin kişi kapasiteli Yeni Antalya Arena Stadı'nda yapılacak imza törenine Brezilyalı yıldızı da getirmenin planlarını yapıyor.

  İMZA YAKIN
  Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, "Ronaldinho ile görüşmelerin sonuna geldik. Büyük ölçüde anlaştık. Eto'o babası rahatsız olduğu için Fransa'ya gitti. 7 Temmuz'da ikisi için statta büyük bir imza töreni yapabiliriz. İnanıyorum ki taraftarımız onları çok sevecek, onlar da takıma büyük katkı verecek. Yeni sezonun en renkli takımı Antalyaspor olacak" dedi. Hazırlığı yapılan bu törende, ünlü şarkıcıların sahne alacağı konserler ile birlikte Eto'o ve Ronaldinho'ya imza attırılarak, şehrin yeni stadı Antalya Arena'yı dolduracak 33 bin taraftarla Antalyaspor'un isminin tüm dünyaya duyurulması hedefleniyor. Taraftarlar sürekli kulübü arayarak transferleri soruyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }