Web Sürümüne Geç

Ağlayarak bıraktı

Ağlayarak bıraktı
Perşembe 01.10.2015

Kasımpaşa-Rize maçı sonrası hataları için özür dileyen Deniz Çoban, "O an benim için hakemlik bitmişti" diyerek gözyaşları içinde görevi bıraktığını açıkladı

Futbol dünyasında son günlerin olay adamı haline gelen hakem Deniz Çoban, görevini bıraktığını açıkladı. Kasımpaşa-Çaykur Rizespor maçı sonrası canlı yayına çıkarak hata yaptığını kabul edip özür dileyen Çoban, dün düzenlediği basın toplantısında gözyaşları içinde hakemliği bıraktığını dile getirdi. "Bir maç yönettim her hakemin yapabileceği hatalar yaptım. Ne bir terbiyesizlik ne de kaba bir davranış gösterdim" diyerek söze başlayan Çoban, "Konuşmayı yaparken hata yaptığımı üstüne basa basa söyledim. Vicdanımın sesini de durduramadım. O ana kadar ki niyetim Rıza hocayı görmek onunla konuşmak, onunla bir şeyler paylaşmaktı. Vicdanımı durduramadım ve çıkıp o konuşmaları yaptım. Şunun çok net farkına vardım, benim için hakemlik bitmişti. Hakemliği bırakıyorum" ifadesini kullandı.

TAMAMEN KENDİ KARARIM
Çoban sözlerini şöyle sürdürdü: "Yaptıklarımdan en ufak bir pişmanlık duymuyorum. Geriye dönüp baktığımda geldiğim noktayı görerek dahi yine o davranışı yapmakta geri adım atmayacağımdan şu an için de eminim. Kimseye en ufak bir gönül kırgınlığım yok. Tamamen kendi kararım ile hakemlik görevimi noktaladım..."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN