Sivasspor'u Setkus yaktı

Sivasspor'u Setkus yaktı
Pazartesi 02.05.2016

Yiğidolar, Akhisar’ı Aatif’in golüyle yenmek üzereyken, 90’da Setkus’un ‘ağlatan ıskasıyla’ bir puana razı oldu

Süper Lig'de ateş hattından kurtulmak isteyen Sivas sahasında Akhisar ile 1-1 berabere kaldı. Ev sahibi Sivas'ı öne geçiren gol, 50'de Aatıf'in ayağından geldi. Akhisar'a beraberliği getiren golü ise 90'da Mezenga kaydetti. Ayağından kaçtı Golde Sivasspor kalecisi Setkus topu ayağının altından kaçırarak büyük bir hataya sebep oldu. Bu sonucun ardından 17. sıradaki Sivasspor puanını 26'ya yükseltti. Akhisar Belediyespor da puanını 45 yaptı. Maçtan sonra Sivasspor taraftarı kaleci Setkus'u protesto ederken, yönetimi ise istifaya çağırdı. Süper Lig'de ateş hattından kurtulmak isteyen Sivas sahasında Akhisar ile 1-1 berabere kaldı. Ev sahibi Sivas'ı öne geçiren gol, 50'de Aatıf'in ayağından geldi. Akhisar'a beraberliği getiren golü ise 90'da Mezenga kaydetti.

AYAĞINDAN KAÇTI
Golde Sivasspor kalecisi Setkus topu ayağının altından kaçırarak büyük bir hataya sebep oldu. Bu sonucun ardından 17. sıradaki Sivasspor puanını 26'ya yükseltti. Akhisar Belediyespor da puanını 45 yaptı. Maçtan sonra Sivasspor taraftarı kaleci Setkus'u protesto ederken, yönetimi ise istifaya çağırdı.


HAKKINIZI HELAL EDİN
Sivasspor , Akhisar ile berabere kalınca tribünlerin hedefi yönetim oldu. "Yönetim istifa" sesleri stadı inletirken, uzun süre yerinden kalkamayan başkan Mecnun Otyakmaz, taraftarların arasına giderek, "Artık hakkınızı helal edin" dedi.
DİĞER
Etiketler Spor, Sivasspor, Setkus
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN