Web Sürümüne Geç

  Şahin Adana’da

  Şahin Adana’da
  24 Aralık 2016, Cumartesi

  Fatih Terim’in, Milli Takım’da yardımcılığını yapan Levent Şahin, Adanaspor’un yeni teknik direktörü oldu. Şahin, milli takımdaki görevine de devam edecek.

  Adanaspor'da Krunoslav Jurcic'ten boşalan teknik direktörlük görevine Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı Levent Şahin getirildi.Adanaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, hem Adanaspor'a yakışır hem de takımı hedefe taşıyacak donanımda bir isim olan Şahin'in Adana'yı ve Adana kültürünü çok iyi bildiği belirtildi.

  FATİH TERİM'E TEŞEKKÜR
  Güney ekibinin yöneticileri, "Hem Levent hoca ile görüştük hem de Fatih hocamızdan izin istedik. Önce Fatih hocamız yardımcısından vazgeçmek istemediğini ifade etmesi üzerine Levent Şahin hoca ile çalışma isteğimizdeki ısrarımızı belirttik. Bunun üzerine Fatih hocamız, Levent hocanın A Milli Takımda yardımcılık görevine devam etmesi koşulu ile Adanaspor'da çalışmasına onay verdi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

  BUGÜN TRiBÜNDE
  Adanaspor yönetiminin anlaştığı teknik direktör Levent Şahin bugün oynanacak Adana- Başakşehir maçını tribünden takip edecek. Şahin'in yönetime transfer raporu sunacağı ve 4 oyuncu istediği öğrenildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN