Web Sürümüne Geç

  Sağ şeride Chebake

  Sağ şeride Chebake
  03 Ocak 2017, Salı Güncelleme: 00:28

  Sakatlanan Serdar Kurtuluş’un yerine oyuncu arayan Bursaspor, Fransa 2. Ligi’nde Le Havre takımında görev yapan Issam Chebake ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

  Bursaspor sağ kanadında yaşadığı sorunu bu hafta bitirecek. Yeşil- beyazlılar Serdar Kurtuluş'un sakatlanması nedeniyle sağ kanada oyuncu bakıyordu. Fransa 2. Ligi'nde Le Havre takımında görev yapan Issam Chebake ile büyük ölçüde anlaşıldı. Fas asıllı Fransız futbolcu, Le Havre takımında 84 karşılaşmada görev yaparken 2 gol, 5 asistlik performans gösterdi.

  CHEBAKE OLMAZSA CORZO
  Başkan Ali Ay oyuncuyla büyük ölçüde anlaştıklarını belirterek, "Hamza hocamızın istediği ve takip ettiği bir oyuncu. Resmi imza için transfer sezonunun başlamasını bekliyoruz" diye konuştu. Öte yandan Chebake transferi olmazsa Bursaspor Perulu sağ bek Aldo Corzo'yu renklerine katacak.

  LE HAVRE'DE BAŞARILI OLDU
  Fransa 2. liginde Le Havre takımında görev yapan Issam Chebake ile büyük ölçüde anlaşıldı. Fas asıllı Fransız futbolcu, Le Havre takımında 84 karşılaşmada görev yaparken 2 gol, 5 asistlik performans gösterdi.
  Yükleniyor
  if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }