Web Sürümüne Geç

  Sıra maestroda

  Sıra maestroda
  05 Ocak 2017, Perşembe Güncelleme: 00:18

  Fransa’da Lorient’ten 26 yaşındaki Fildişili sol açık Fofana’yla anlaşan A.Konyaspor, hem savunma hem hücumda etkili bir orta sahanın da peşinde.

  Konyaspor ilk transferini Fransa'dan gerçekleştirdi. Yeşil-beyazlılar, Fransa'da Lorient forması giyen Moryke Fofana'yı kadrosuna kattı. 26 yaşındaki Fildişi Sahilli sol kanatla her konuda anlaşan Konyaspor, birkaç gün içinde şehre gelecek oyuncuyla resmi sözleşmeye imza atacak. Konya'nın ikinci transferini de orta saha pozisyonuna yapması bekleniyor. Konyaspor Başkanı Ahmet Şan transfer hakkında yaptığı açıklamada ikinci bir takviyenin yapılabileceğini ancak bu konuda aceleci olmadıklarını kaydederken, "Oyunu iki yönlü oynayabilen, hem savunma hem de hücumda görev alabilecek bir orta saha oyuncusu alabiliriz" bilgisini verdi.

  LİDERLER KONYA'YA
  Tribün liderleri Konya'da buluşacak. Başkan Ahmet Şan, Süper Lig ve mümkün olursa TFF 1. Lig tribün liderlerinin bir araya getirilmesi için proje hazırladıklarını, tribünlerdeki anlamsız husumetlere son verilmesi için "1. Tribün Liderleri Buluşması"na ev sahipliği yapacaklarını bildirdi.
  Etiketler A.Konyaspor, Ahmet Şan
  Yükleniyor
  if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }