Web Sürümüne Geç

  Varela'da işlem tamam

  Varela'da işlem tamam
  21 Ocak 2017, Cumartesi Güncelleme: 01:56

  Sarı-kırmızılı kulübün kongresinde başkan olmasına kesin gözle bakılan Bedir, “Varela ile 2.5 yıllık sözleşme yapacağız” dedi.

  Süper Lig'de, teknik direktör Sergen Yalçın ile kendine orta sıralarda yer bulmak isteyen Kayserispor, Porto'da forma giyen Portekizli milli oyuncu Silvestre Varela ile prensip anlaşmasına vardı. Kayserispor'un olağanüstü kongresinde başkanlığa seçilmesi beklenen Erol Bedir, yaptığı açıklamada, orta saha oyuncusu Varela'nın Kayserispor'da oynamak istediğini ve tüm şartlarda anlaştıklarını söyledi. Kulüp olarak Varela ile uzun zamandır ilgilendiklerini ifade eden Bedir, "Prensip olarak iki tarafın da beraber çalışma isteği var. Şartlar açısından da birbirimize çok uzak değiliz. Şu an 2.5 yıllığına anlaşma sağladık. Birkaç gün içerisinde transfer tam olarak netleşir. Ancak taraftarımız merak etmisin Varela'yı izleyecekler" diye konuştu. Kariyerinde Sporting Lizbon, West Bromwich, Parma gibi takımlarda forma giyen Varela, 2015 yılından bu yana Porto'da forma giyiyordu.

  ÖDEMELERİ YAPTIK
  Kayserispor başkan adayı Erol Bedir, sarı kırmızılı takımı içinde bulunduğu mali ve manevi sıkıntıdan kurtarmak için çaba harcadıklarını, iç transferde tüm oyuncuların alacaklarını ödediklerini belirtti ve şöyle konuştu: "Yönetimi devralmadan önce hemen hemen tüm futbolcu kadrosu alacakları nedeniyle sözleşme fesih hakkına sahipken, yapılan görüşme ve ödemeler sonucu önceden fesih işlemi yapan Nakoulma ve Mijailoviç hariç diğer bütün futbolcular kadroda tutulmuştur. Takımımı başına Sergen Yalçın getirilmiş ve teknik heyetin istediği transferler yapılmaya başlanmıştır."
  Yükleniyor
  if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }