Web Sürümüne Geç

  İşimiz bitmedi

  İşimiz bitmedi
  Salı 07.06.2017

  Süper Lig coşkusunu yaşayan?? Göztepe'de Başkan Sepil iddialı konuştu. “Yıllarca süren özlem bitti ama bizim işimiz daha bitmedi. Süper Lig’e çıkmak Göztepe açısından bir son değil, başlangıç. Daha çok çalışacağız ve el ele kulübümüzü Avrupa arenasına taşıyacağız.”

  TFF 1. Lig play-off finalinde Eskişehirspor'u penaltılarla yenerek 14 yıl sonra Süper Lig'e yükselen Göztepe'de büyük bir coşku yaşanırken, Başkan Mehmet Sepil, yeni sezona dair camiayı heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

  Sepil, "Yıllarca süren özlem bitti ama bizim işimiz daha bitmedi. Süper Lig'e çıkmak Göztepe açısından bir son değil, başlangıç. Ara hedefimizi tutturduk. Ana hedef bu ligde kalıcı olmak. Daha çok çalışacağız ve el ele kulübümüzü Avrupa arenasına taşıyacağız. Hayallerimizi tek tek gerçekleştireceğiz" dedi.

  İSKELET KADRO KORUNACAK
  Göztepe Başkanı Mehmet Sepil , iskelet kadroyu bozmadan yeni bir yapılanma gerçekleştirmek istediklerini belirtip, "Yeni sezona dair yapacaklarımızı en kısa sürede planlayacağız. Önümüzde 14 Haziran var. Asıl kutlamayı kuruluş yıl dönümümüzde yapacağız. Şimdi play-off şampiyonluğunun tadını çıkaralım" diye konuştu.

  'BÖYLESİNİ HİÇ YAŞAMADIM'
  Göztepe'yi Süper Lig'e çıkaran, Yılmaz Vural, kutlamalara hayran kaldı. Vural, "32 senelik teknik adamlık kariyerimde ilk kez bu kadar büyük bir coşku yaşıyorum" diye konuştu.

  'SENEYE BENİ İZLEYİN'
  Göztepe'de 21 golle yıldızlaşan Jahovic, gollerine Süper Lig'de devam edeceğini söyledi. 30 yaşındaki Makedon golcü, "Başka takımlara gideceğimi iddia edenler seneye beni iyi izlesin. Göztepe'de gollerime devam edeceğim" dedi.

  TERİM'DEN TEBRİK VE UYARI
  Teknik direktörlük kariyerine Göztepe'de başlayan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, ilk kutlayanlardan oldu. Terim, "Şampiyonluğun zafer sarhoşluğu 3 gün sürer. Şimdi doya doya şampiyonluğu yaşa. Ancak 4. gün işin çok zor. Teknik heyet ve kadro yapılanması gibi zorlu işler sizi bekliyor. Aman dikkat" diye de uyardı.
  Etiketler Göztepe, Mehmet Sepil
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN