Antalya'da önce istikrar

Antalya'da önce istikrar
Cuma 11.10.2019

A Spor’a konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, “Deplasmanda istediğimiz oyunu oynuyoruz. Bunu sahamızda da yapabilirsek istikrarı sağlarız” dedi.

Kadıköy'de F.Bahçe galibiyetiyle önemli bir sürprizi gerçekleştiren ve üst üste 2 maçını kazanan Antalya'da Teknik Direktör Bülent Korkmaz, A Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. İstikrar vurgusu yapan Korkmaz, "Lige iyi başladık. Sonra 3-4 maç kazanamama durumu oldu ama oyun olarak iyi oynuyorduk. Son 2 maçı kazandık. Sonuç olarak burada kalmamalıyız. Özellikle ilk yarının sonuna kadar sonuç olarak da istikrarlı gitmemiz gerekir. Deplasmanda istediğimiz oyunu oynuyoruz. İnşallah bunu kendi sahamızdaki oyuna da yansıtırsak istikrarlı bir oyun, bir sonuçla devam ederiz" dedi. Korkmaz, Antalya'daki hedefi yönündeki soruyu, "Bu takımda direkt oynayacak 5 ya da 6 tane alt yapıdan futbolcuyu taraftarın da desteğiyle Antalya'da vizyona çıkarmak" diye yanıtladı.

'VAR' HATA YAPMAMALI

Bülent Korkmaz, birçok maçta tartışma konusu olan VAR için çözülmesi gereken sorunların olduğunu vurguladı. Korkmaz, "Teknik direktörler hata yapabiliyor oyun içerisinde. Ama VAR sistemindeki hakemin hata yapmaması gerekir. Oyun akışını da çok fazla durduruyorlar" ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN