TFF'den Terim ve Albayrak'a geçmiş olsun mesajı

TFF'den Terim ve Albayrak'a geçmiş olsun mesajı
Pazartesi 23.03.2020 23:47

Son dakika haberine göre Türkiye Futbol Federasyonu, corona virüs testleri pozitif çıkan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim için geçmiş olsun mesajı yayınladı. Resmi siteden yayınlanan mesajda, "Sayın Fatih Terim ve Sayın Abdurrahim Albayrak'a acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Terim ve Albayrak aileleri ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerine yer verildi.

Corona virüsü testleri pozitif çıkan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim için TFF geçmiş olsun mesajı yayınladı. Resmi siteden yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

Galatasaray Spor Kulübü'nün önce 2. Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak, daha sonra da Teknik Direktör Sayın Fatih Terim'in koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Sayın Fatih Terim ve Sayın Abdurrahim Albayrak'a acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Terim ve Albayrak aileleri ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA