Aktüel haberler (05.09.19)

Aktüel haberler (05.09.19)
Cuma 06.09.2019

Dünya sporundaki önemli gelişmeleri ve detayları FOTOMAC.COM.TR olarak siz değerli okuyucularımız için derledik. İşte dünya sporundaki önemli gelişmeler ve detaylar...

ABD Açık'ta Schwartzman'ı 6-4, 7-5 ve 6-2'lik setlerle mağlup eden Rafael Nadal, adını yarı finale yazdırdı. İspanyol raket, İtalyan Matteo Berrettini ile eşleşti.

En çok izlenen dijital televizon platformu TV+, A Milli Futbol Takımı'nın 7 Eylül- 17 Kasım arasındaki kritik 6 maçını diledikleri yerde izleyiciyle buluşturacak.

18 Yaş Altı Kız Milli Voleybol Takımı, Mısır'da başlayan Dünya Şampiyonası'nda ilk maçında bugün saat 13.30'da Japonya ile karşı karşıya gelecek.
Dünya Motokros Şampiyonası'nda sezonun 18. yarışı 7-8 Eylül'de Afyonkarahisar'da yapılacak. Gözler geçen yılın şampiyonu Red Bull KTM Factory'de olacak.

SELEZNOV SÖZ VERDİ
Bursa'nın yeni transferi Seleznov, "Bu büyük camiayı hak ettiği yere döndürmek için katkı yapmak istiyorum. Bunun için söz veriyorum" dedi. Öte yandan Timsah'ta kaptanlık görevine 38 yaşındaki Selçuk Şahin getirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN