Gutierrez aşkı

Salı 12.01.2010

Trabzonsporlu yöneticiler, Teofilo Gutierrez'in transferini noktalamak için Kolombiya'nın Barranquilla kentine gitti

ONLAR DÜNYANIN EN ÇILGIN TARAFTARLARI-TIKLA VE GÖR

TÜRKİYE'NİN EN ÇILGIN TARAFTAR GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Trabzonspor, Teofilo Gutierrez'in işini bitirmek için harekete geçti. Transfer çalışmalarını yürüten başkan Sadri Şener, yöneticiler Mahmut Aksu ve Metin Kazancıoğlu ile tercüman Halil Yazıcıoğlu, dün sabah saatlerinde İstanbul üzerinden Madrid'e gitti. Buradan da Kolombiya'nın Barranquilla kentine geçecek olan bordomavili heyetin, 25 yaşındaki golcü için Atletico Junior kulübüyle pazarlık masasına oturacağı dile getirildi.

BİRLİKTE DÖNECEKLER
Yapılan ilk görüşmelerde 3 milyon euro bonservis karşılığında anlaşmaya varıldığı ve Trabzonsporlu idarecilerin Barranquilla'da yapılacak görüşmede bu bedeli 2 yıllık vadeyle ödeme talebinde bulunacağı öğrenildi. Transfer için imza yetkisi olan Şener ve Aksu'nun Kolombiya'ya birlikte gitmesi "Transfer bitti" yorumlarının yapılmasına neden olurken, bordo-mavili heyetin cuma günü Teofilo Gutierrez ile beraber yurda dönmesi bekleniyor.

ALTERNATİF SANTİAGO
GUTİERREZ transferinde önemli adımlar atan Trabzonspor yönetimi, son dakikada bir pürüz çıkması halinde rotayı Arjantin'in Banfield kulübünde oynayan Santiago Silva'ya çevirecek. Velez Sarsfield ile Banfield arasında ihtilafa neden olan golcü oyuncu, kariyerini Avrupa'da sürdürmek istiyor.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ!!!

FUTBOLCULAR BU OTOMOBİLLERE BİNİYOR-TIKLA

TRABZONSPOR'UN EFSANE FUTBOLCULARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN