Dünya starı

Cumartesi 16.01.2010

Güney Amerika'nın en gözde isimlerinden birini transfer ettiklerini dile getiren Şener, "Trabzon'a uyum sağlarsa, Avrupa'yı peşinde koşturur" yorumunu yaptı

ANTALYA'YA GEÇECEK
TRABZONSPOR'un yeni transferi Teofilo Gutierrez, dün gece geç saatlerde başkan Sadri Şener ve beraberindeki yöneticilerle Türkiye'ye geldi. Kolombiya'da Atletico Junior takımıyla sezona hazırlanan Gutierrez'in Türkiye'ye damga vuracak bir isim olduğunu söyleyen başkan Şener, "Güney Amerika'nın en gözde isimlerinden birini aldık. Yarın kampa katılacak" dedi.

2009'A DAMGA VURDU
GUTİERREZ'e güvendiklerini kaydeden Şener, "Uyum sağlarsa, Avrupa'yı peşinden koşturur. Kolombiya'ya gittiğimizde değerli bir oyuncu olduğunu anladık" dedi. Gutierrez de bir an önce Trabzonspor formasını giymek için heyecanlandığını söyledi. Yıldız oyuncu, geçen yıl 43 maçta 30 gol atıp Janko, Forlan ve Eto'o'nun ardından dünyanın en golcü 4. futbolcusu olmuştu.

İlk FOTOMAÇ yazdı
FOTOMAÇ, transferdeki farkını bir kez daha ortaya koydu. Trabzon'un Kolombiyalı golcü Teofilo Gutierrez'i transfer edeceğini 5 Ocak'ta Türkiye'ye duyuran gazeteniz Fotomaç, gelişmeleri de gün gün aktarmıştı.

SÜPER LİG'DE GELENLER GİDENLER

EN BOMBA TRANSFER DEDİKODULARI

TRABZONSPOR'UN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 18'İ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN