Avukattan yalanlama

Pazar 17.01.2010 00:00

Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut'un avukatı Ali Ozan Demir, bordo-mavili futbolcunun eşini, sevgilisi ile çekilmiş fotoğrafının ortaya çıkması üzerine dövdüğü iddiasına ilişkin, ''Müvekkilimin fotoğrafta görülen bayanla hiçbir ilişkisi olmadığı gibi bu yöndeki ifadelerin tamamı gerçek dışıdır'' dedi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde bir açıklama yapan Umut Bulut'un avukatı Demir, bazı medya organlarında futbolcu Umut Bulut ile fotoğraf çektiren bir hayranının, Bulut'un sevgilisi olarak gösterildiğini kaydetti.

Fotoğraftaki bayan ile Umut Bulut'un ilişkisi bulunmadığını savunan Demir, şöyle devam etti:
''Bazı medya organlarında Umut Bulut'un, kendisiyle izin gününde fotoğraf çektiren hayranının sevgilisi olarak lanse edildiği ve bu konunun devam eden boşanma davasına atıfta bulunulduğunu müşahede etmiş durumdayız. Müvekkilimin fotoğrafta görülen bayanla hiçbir ilişkisi olmadığı gibi bu yöndeki ifadelerin tamamı gerçek dışıdır.''

Avukat Demir, söz konusu fotoğraf ve değerlendirmelere ilişkin yasal girişimlerde bulunacaklarını da belirtti.

Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut'un eşi Esma Bulut, kocasının kendisini Trabzon'daki evinde dövdüğü, boğazını sıktığı ve saçından tutarak sürüklediği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.
Umut Bulut'un, aralarında boşanma davası bulunan eşi Esma Bulut'u, kendisinin bir bayanla çekilmiş fotoğrafının ortaya çıkması üzerine aralarında yaşanan anlaşmazlığın ardından dövdüğü iddia edilmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN