Hocam sağ olsun!

Salı 09.02.2010
* "Şenol hoca geldikten sonra takım daha istekli oynuyor. İlerleyen günlere umutla bakıyoruz. Takımın kazanma potansiyeli ortada... Alternatifli bir kadroya sahibiz"
* "İnşallah sezon sonunda hem ligi, hem Türkiye Kupası'nı hak ettiğimiz noktada tamamlarız. Rize'de oynayacağımız Büyükşehir Belediye maçını kazanacağımıza inanıyorum"

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

TRABZON'UN EFSANE FUTBOLCULARI İÇİN TIKLAYIN

TRABZONSPOR'UN EN GEREKSİZ TRANSFERLERİ

Kimliğimiz değişti
2010 yılında oynadığı 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik alan Trabzonspor'da başkan Sadri Şener, teknik direktör Şenol Güneş'e övgüler yağdırdı. Tecrübeli hocanın göreve gelmesinden sonra takımın kimliğinin değiştiğine işaret eden Şener, "Şenol hocadan sonra daha istekli oynamaya başladık. Demek ki Güneş sistemi işe yaradı. Artık ilerleyen günlere daha umutla bakıyoruz. Ta-kımın kazanma potansiyeli ortada. Alternatifli bir kadromuz var" dedi.

Taraftar müthişti
Olimpiyat Stadı'nda oynanan Manisa maçında tribünlere gelen taraftarlara da teşekkür eden Şener, "Olimpiyat'ı en çok dolduran takım olduğumuzu söylemiştik. Bizi yanıltmadılar. Pazar günü taraftarlarımız müthişti" yorumunu yaptı. Yarınki İstanbul Büyükşehir Belediye sınavına da değinen başkan Şener, şöyle konuştu: "İnşallah sezon sonunda hem ligi, hem de Türkiye Kupası'nı hak ettiğimiz noktada tamamlarız. Rize'de oynayacağımız maçta yine taraftar desteğini arkamızda görmek istiyoruz. Kazanacağımıza inanıyorum."

EN SEKSİ TÜRK SPORCULAR

TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN