Vural'a tepki

Çarşamba 10.02.2010

Yener: Vural'ı TFF ve TÜFAD'a soruşturma için şikayet ettik Bursa maçı öncesi provokasyon yapıyor, bunu affetmeyiz

ÇİFTE SORUŞTURMA
Trabzonspor'dan Yılmaz Vural'a sert tepki. Genel sekreter Hasan Yener, TFF ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne (TÜFAD), Kasımpaşa Teknik Direktörü Vural hakkında soruşturma açmaları için talepte bulunduklarını, konuyla ilgili de Kasımpaşa kulübüne bilgi verdiklerini açıkladı.

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

ŞİKE YAPTI İDDİASI

Yener, Vural'ın, Bursaspor'da görev yaptığı 1992 yılında Türkiye Kupası finalinde 5-1 kaybettikleri maçta, yeşil-beyazlı takımın kalesini koruyan Rumen Nitu'nun şike yaptığına ilişkin bilgi aldığı yönündeki açıklamasını, bu hafta ligde iki takımın yapacağı maç öncesi bir provokasyon olarak değerlendirdi.

TARİHİMİZDE YOK
Vural'ın iddiasının saçma olduğunu, Bursa seyircisini tahrik edebileceğini veya maçta olaylar çıkmaya sebebiyet verebileceğini belirten Yener, "Bursa maçı öncesi provokasyon yapıyor. Trabzonspor tarihinde böyle bir şey mümkün değil. Vural, başarısızlığına kılıf arıyor. Ama bu affedilmez" diye konuştu.

PFDK'YE VERİLSİN
Vural hakkında soruşturma açılması ve PFDK'ya sevk edilmesi için talepte bulunduklarını belirten Yener, "TÜFAD'a da üye. Onlar da böyle durumlarda soruşturma açabiliyorlar. TÜFAD'a da soruşturma açılsın diye yazıyla talepte bulunduk. Kasımpaşa kulübüne de gelişmeler hakkında bilgi verdik'' dedi.

DÜNYANIN EN PAHALI FUTBOLCULARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ FRİKİKÇİLERİ

EN GOLCÜ KALECİLER

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN