Web Sürümüne Geç

  Vural'a tepki

  Salı 10.02.2010

  Yener: Vural'ı TFF ve TÜFAD'a soruşturma için şikayet ettik Bursa maçı öncesi provokasyon yapıyor, bunu affetmeyiz

  ÇİFTE SORUŞTURMA
  Trabzonspor'dan Yılmaz Vural'a sert tepki. Genel sekreter Hasan Yener, TFF ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne (TÜFAD), Kasımpaşa Teknik Direktörü Vural hakkında soruşturma açmaları için talepte bulunduklarını, konuyla ilgili de Kasımpaşa kulübüne bilgi verdiklerini açıkladı.

  HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

  TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

  ŞİKE YAPTI İDDİASI

  Yener, Vural'ın, Bursaspor'da görev yaptığı 1992 yılında Türkiye Kupası finalinde 5-1 kaybettikleri maçta, yeşil-beyazlı takımın kalesini koruyan Rumen Nitu'nun şike yaptığına ilişkin bilgi aldığı yönündeki açıklamasını, bu hafta ligde iki takımın yapacağı maç öncesi bir provokasyon olarak değerlendirdi.

  TARİHİMİZDE YOK
  Vural'ın iddiasının saçma olduğunu, Bursa seyircisini tahrik edebileceğini veya maçta olaylar çıkmaya sebebiyet verebileceğini belirten Yener, "Bursa maçı öncesi provokasyon yapıyor. Trabzonspor tarihinde böyle bir şey mümkün değil. Vural, başarısızlığına kılıf arıyor. Ama bu affedilmez" diye konuştu.

  PFDK'YE VERİLSİN
  Vural hakkında soruşturma açılması ve PFDK'ya sevk edilmesi için talepte bulunduklarını belirten Yener, "TÜFAD'a da üye. Onlar da böyle durumlarda soruşturma açabiliyorlar. TÜFAD'a da soruşturma açılsın diye yazıyla talepte bulunduk. Kasımpaşa kulübüne de gelişmeler hakkında bilgi verdik'' dedi.

  DÜNYANIN EN PAHALI FUTBOLCULARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

  İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

  İŞTE DÜNYANIN EN İYİ FRİKİKÇİLERİ

  EN GOLCÜ KALECİLER

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN