Bu sözlerle uyardı

Cumartesi 13.02.2010 10:46

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, zorlu Burasspor maçı öncesi oyuncularına uyarılarda bulundu.

"Ligin telafisi yok diyen" deneyimli teknik adamın oyuncularına, "Rakip karşısında daha çok savaşan, iyi oynayan ve 3 puanı alan taraf olmalıyız. Kazanmaktan başka bir düşüncemiz olmamalı" dediği öğrenildi. Ligde ve kupada yakaladığı çıkışı sürdürmek isteyen Karadeniz Temsilcisi Trabzonspor, zirveye bir adım daha yaklaşmak için Bursaspor engelini 3 puan ile aşmak istiyor. Deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdüren Bordo-mavili takım yenilmezlik serisini devam ettirerek yukarıya doğru tırmanışı sürdürmeyi planlıyor.

Fenerbahçe karşısında yediği son dakika golü ile kupadan elenen, moralsiz rakibi karşısında işi sıkı tutan teknik direktör Şenol Güneş, oyuncularını uyardı. Herkesten sahada görevini yapmasını isteyen deneyimli teknik adam, oyuncularına, daha yolun başında olduklarını hatırlattı.

Takımın kazanma arzusundan ve istediğinden memnunum olduğunu dile getiren deneyimli teknik adam, daha çok çalışıp bunun üstüne çıkmalarını gerektiğini belirtti. Kendileri için her maçın final olduğunu belirten Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, "işimizi ciddiye alarak daha çok çalışmalıyız. Bursaspor'un iyi bir takım. Maçta galip de gelebiliriz, mağlup da olabiliriz. Maç berabere de bitebilir. Düşüncemiz kazanmak bunun içinde mücadele edeceğiz. Ama bizim için önemli olan sahada nasıl mücadele ettiğimiz olmalı. Hepinizden iyi mücadele ve oyun bekliyorum. Maçtan sonra gerekli mücadeleyi yaptığımıza inanmalıyız. Zirve yarışından daha çok bizim için önemli olan bu" diye konuştu. "Bu maçı kazanırsak zirve yarışının içine girer miyiz giremez miyiz diye düşünmemeliyiz" diyen deneyimli teknik adam, "Her maçı tek tek düşünmeliyiz. Kazanma arzumuzu ve isteğimizi sahaya yansıtarak bize yakışan futbolu ortaya koymalıyız" diyerek zorlu maç öncesi oyuncularını motive etmeye çalışıyor.


GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER?

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

İŞTE BÜYÜKLERİN BAŞINI AĞRITACAK FUTBOLCULAR

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN