Güneş: Büyük bir değeriz

Pazar 14.02.2010 15:27

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, elde ettikleri şampiyonluklarla büyük bir değer konumunda olduklarını söyledi.

Şenol Güneş, bordo-mavili takımın internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, deplasmanda 15 Şubat'ta yapacakları Bursaspor maçını değerlendirdi.

TRABZONSPOR'UN EFSANE FUTBOLCULARI

TRABZONSPOR'UN "FOS" TRANSFERLERİ

Trabzon ve Bursa'nın, Türk futbolunun lokomotifi iki kent olduğunu vurgulayan Güneş, futbol sevenlere keyifli bir maç izlettirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Güneş, şunları kaydetti:

''Rakibimiz Bursaspor potansiyeli olan, Türk futbolunda önemli yeri bulunan köklü bir kulüptür. Taraftarıyla da ülkenin önde gelen takımlarından biridir. Biz de bu ülkenin önemli bir rengiyiz. Elde ettiğimiz şampiyonluklarla büyük bir değer konumundayız. Bu iki takımın mücadelesi eminim ki son derece zevkli geçecektir. Türk futbolunun ayağa kalkması için Anadolu'nun bu iki ekibinin oynadıkları futbolla konuşmasının önemi büyüktür.''

Zorlu geçecek maçtan beklentilerinin galibiyet olduğuna işaret eden Güneş, ''Elbette bu zorlu mücadeleden beklentimiz galibiyettir. Ama maçın Trabzon ve Bursa dostluğuna katkı yapması da en büyük beklentimizdir'' ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN