Dünya tanıyacak

Perşembe 18.02.2010

"Bu sezon da şampiyon olabiliriz. Futbolcu üretimi yapıp, marka değerini yükselterek ses getirmeliyiz"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, büyük hedefler peşinde koştuklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam düzenlediği basın toplantısında, "Bu sezon da şampiyon olabiliriz. Seneye de... Öncelikli hedefimiz marka değeri büyük olan, kendi yetiştirdiği oyuncuları kullanabilen, Türkiye'de ses getiren, bunu Avrupa'ya taşıyan bir kulüp olmalıyız. Trabzonspor sosyal faaliyetlere girerek, başarısıyla dünyaya kendini tanıtmalı" ifadesini kullandı.

ARİEL ORTEGA'YI FENERBAHÇE'DE HANGİ FUTBOLCULAR DÖVDÜ?

Şartlanma olmasın
"Avrupa'dan da iyi oyuncular alınıp harmanlanmalı" diyen Şenol Güneş, "Ekonomik borcumuzu çok yükseltmemeliyiz. Kulübün yapısına uygun işler yaparsak, en iyi sonucu alırız" dedi. Tecrübeli teknik adam sözlerini şöyle sürdürdü: "Trabzonspor yarışan bir takım olmalı. Şampiyonluk için kesinlikle şartlanılmamalı. Bazen bu başarıya ulaşırsınız, bazen de ulaşamazsınız. Eksiklerimizin olduğu açık. Buna rağmen şampiyon da olabiliriz."


YERLİLER BAŞARILIYDI
Şenol Güneş, Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü'ne Guus Hiddink'in getirilmesini de yorumladı. Bordo-mavililerin hocası "Bu karara saygı duyuyoruz. Milli Takım hepimizin. Yeni hocamızın başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek. Şu an ne desek yanlış olur. Yalnız burada dikkat çeken en önemli nokta, yerli hocaların bir kenara itilmiş olması. Halbuki yerli teknik direktörlere görev verildiğinde Milli Takımımız oldukça başarılı olmuştur"


İŞTE TRABZON'UN KAPLANLARI

TRABZONSPOR'UN EN "FOS" TRANSFERLERİ

BU ŞEHİR BU FUTBOLCULARI UNUTAMIYOR


TRABZONSPORLU ÜNLÜLERİ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN

TRABZONSPOR'UN FOS ÇIKAN TRANSFERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN