"Oyun disiplininden koptuk"

Cumartesi 20.02.2010 00:00
0-0 sona eren İBB maçından sonra değerlendirmelerde bulunan Şenol Güneş, 2 haftadır önemli fırsatları teptiklerini söyledi ve şöyle konuştu:

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

"Hedefimiz bulunduğumuz yerden yukarı çıkmaktı. Son 2 maçta 4 puan kaybederek bu şansı teptik. Rakipten daha fazla pozisyon ürettik ama gol atamadık. Oyun zenginliği olarak biz üstündük. Ancak buna rağmen kazanamamış olmamız eksik olduğumuzu gösteriyor. Bugün daha iyi pas yapabilirdik daha hızlı olabilirdik. Gol gelmeyince oyun disiplininden koptuk. Maçları rakibe göre düşünmek lazım. Bugün 5-6 gol pozisyonuna girdik gol atabilirdik." dedi.


"DERBİ HAFTASINDA KAZANMALIYDIK"
Maç boyunca önemli kurtarışlar yapan genç kaleci Onur ise şunları söyledi: "İçerde oynadığımız maçları kazanmamız gerekiyor. Bugün de sahaya bunun için çıktık. Çok net pozisyonları değerlendiremedik. Büyük bir takımız ve bunun üstesinden gelebiliriz. Derbi haftasında bu maçtan galibiyetle ayrılsaydık bizim için büyük avantaj olacaktı."

"YETERLİ SÜREYİ ALIYORUM"
Trabzonspor'un Kolombiyalı yıldızı Teofilo bugün şanssız olduklarını belirtti ve şunları söyledi: "Kazanmayı çok istediğimiz bir maçtı. Bazen hakettiğiniz bir maçta top 3 direğin arasından geçmiyor. Şimdiye kadar çok iyi çalıştık ve bunu devam ettirmeliyiz. Hocayla çok iyi anlaşıyoruz bana yeterli süre verdiğini düşünüyorum kendisiyle sürekli konuşuyoruz ben de yavaş yavaş takıma alışıyorum ve randıman sağlamaya başladım." dedi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA