Zamana ihtiyacı var

Pazartesi 22.02.2010 15:17

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, Trabzonspor formasıyla henüz gol atamayan Teofilo Gutierrez'e yapılan eleştirilerin normal olduğunu, ancak bu futbolcunun zamana ihtiyacının olduğunu söyledi.

Yener, yaptığı açıklamada, Brezilyalı oyuncu Alanzinho'ya da ilk geldiğinde eleştiriler yapıldığını belirterek, ''Teofilo için de zamana ihtiyaç var. Yapılan eleştiriler normaldir. Ama acele etmemek lazım'' dedi.

Teofilo'nun daha önce attığı gollerle kalitesini ispatlamış bir oyuncu olduğunu kaydeden Yener, ''Şu anda bir adaptasyon süreci yaşıyor. İlerleyen günlerde o da takımına katkı sağlayacaktır'' diye konuştu.
Yener, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un katı bir savunma yapmasına karşın gol fırsatları bulduklarını belirterek, ''Ancak bunları değerlendiremedik. Lig yarışı devam ediyor ve önümüze bakıyoruz. Ligde daha çok maç var. Yarışa devam edeceğiz'' dedi.

Bu arada, Akyazı Stadı projesi konusunda kulüp başkanı Sadri Şener'in, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar ile bir görüşme yapacağı ve bunun sonucuna göre bu projenin durumunun netlik kazanacağı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN