Başarılıyız

Perşembe 25.02.2010

"Kulübün üstünden ölü toprağını kaldırıp, dünyaya açıldık 3 büyük takımla yarışamayacaksak zaten bana gerek yok"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yine farklı kişiliğini ortaya koydu ve gündeme yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu... Başkanlıkta ikinci dönemini yaşadığını hatırlatan Şener, "16 yıl aradan sonra çok farklı bir futbol dünyası buldum. Bütçeler çok büyük boyutlara ulaşmış. Biz de göreve gelir gelmez gerekli hamleleri yaptık. Zaten 3 büyük kulüple yarışamayacaksak ne çalışmaya ne de bana gerek var. Sonuçta biz de büyük bir camiayız" dedi. Şener ayrıca, yapılan transferlerle Trabzonspor'u yarışan bir takım haline getirdiklerini de belirtip, "Dünyaya açılan bir kulüp olduk" diye konuştu.

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

SOYUNAN TÜRK SPORCULAR

Faydasını görüyoruz
Ersun Yanal döneminde transfer edilen oyuncu fazlalığı nedeniyle eleştirildiklerini anımsatan başkan, "O hamlelerin karşılığını bugün alıyoruz. Şimdi rakiplere göre daha oturmuş bir kadromuz var. Bir de kombine patlaması yaşamıştık. 17 bin bilet satmıştık. Ama şimdi korkuyorum. Gelecek yıl için 2-3 takviye yapacağız ve taraftar kombinelere ilgi göstermeyecek. Ama ben taraftardan, benim kadar taşın altına elini koymasını bekliyorum. Bu kulüp hepimizin ve el birliğiyle ayakta tutmalıyız" ifadesini kullandı.

35 hoca var, sonuç yok
Stat konusuna da değinen Şener, "Herkes stadını yaptı, biz hâlâ tartışıyoruz. 3 tane proje çıktı ortaya ama sonuç yok. Sayın Başbakanımız, Trabzon'a modern bir stat yaptıracaklarının sözünü verdi. Bekliyoruz" dedi. Altyapıdan umudu kestiğini de sözlerine ekleyen başkan, "35 tane izleyici hoca var ama sonuç yok. Artık altyapıdan oyuncu geleceğini sanmıyorum. Karadenizspor da benim için tam bir hüsran oldu" dedi. Şener son olarak yeni transfer Teofilo'ya biraz daha zaman tanınması gerektiğini sözlerine ekledi.

FUTBOLUN KAYMAĞI ONLARIN

TÜRK MİLLİ TAKIMI'NIN TÜM TEKNİK DİREKTÖRLERİ

AVRUPA'YI SALLAYAN MÜSLÜMAN FUTBOLCULAR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN