Hiç sorun değil

Perşembe 25.02.2010

Tecrübeli hoca, cezalı Colman ve sakatlıkları bulunan Engin ile Gabriç'in yokluğunda kadro sıkıntısı yaşamayacaklarını söyledi

Yerleri dolar
Antalyaspor maçı öncesinde ortaya atılan 'kadro sıkıntısı' iddialarına teknik direktör Şenol Güneş açıklık getirdi. Ellerinde her an oynayabilecek durumda kaliteli isimler olduğuna işaret eden tecrübeli hoca, "Alternatifli ve geniş bir kadromuz var. Kimsenin yokluğunu aramayız" diye konuştu. Colman'ın cezası nedeniyle forma giyemeyeceği Antalyaspor maçında sakatlıkları bulunan Gabriç ve Engin'in de görev alma ihtimalinin az olduğu öğrenildi.

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

SOYUNAN TÜRK SPORCULAR

Planlar yapıldı
Kadro konusunda sorun çıkmayacağını dile getiren teknik direktör Şenol Güneş'in yarınki karşılaşmada Colman'ın yerine Ceyhun Gülselam'ı oynatacağı bildirildi. Gabriç ve Engin'in durumlarında bir gelişme olmaması halinde sol açığa Alanzinho'yu çekmeyi planlayan tecrübeli hocanın, Umut ile Burak Yılmaz'ı çift santrfor oynatacağı kaydedildi. Güneş, ayrıca Sezer Badur, Murat Tosun ve Teofilo'yu da hazır olmaları konusunda uyardı.

FUTBOLUN KAYMAĞI ONLARIN

TÜRK MİLLİ TAKIMI'NIN TÜM TEKNİK DİREKTÖRLERİ

AVRUPA'YI SALLAYAN MÜSLÜMAN FUTBOLCULAR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN