"O küfürleri haketmedim"

Cuma 26.02.2010 22:32
Trabzonspor'un 1-1 kaldığı Antalyaspor maçında Trabzonspor kariyerindeki ilk golünü atan Burak Yılmaz maçtan sonra, son dakikalarda verilmeyen penaltının skora etki ettiğini söyledi ve şunları söyledi:

"Biz bugün istediğimiz gibi golle başladık ancak beklenmedik bir şekilde beraberlik golünü yedik. Kazanabilirdik pozisyonlarımız vardı. Ancak Antalyaspor da kazanabilirdi. Son dakikalarda verilmeyen penaltının skora etki ettiğini düşünüyorum. "

Antalyaspor tribünlerinin maç boyunca kendisine küfür ettiğini söyleyen Burak tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"Ben Antalyaspor'a çok para kazandırdım ben burada doğdum büyüdüm. Ben burada kimseye kötülük yapmadım. Bana bugün hiç haketmediğim küfürler edildi. Antalyasporlu taraftarlara çok kırıldım. Keşke böyle şeyler olmasaydı. İki günlük tatilim var normalde burada geçirecektim ancak bu olaydan sonra Antalya'da kalmayacağım." dedi.

Karşılaşmadaki bir diğer golü kaydeden Antalyasporlu Necati ise maçtan sonra şunları söyledi: "Trabzonspor iyi başladı ama sonradan bulduğumuz golle açıldık. Ortada bir maçtı iki takım da pozisyonlardan yararlanamadı beraberlik maçın hakkıydı diye düşünüyorum." dedi.

"BİR ANLIK GAFLET"

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN