Hedefim sürekli forma giymek

Cumartesi 27.02.2010 15:05

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Giray Kaçar, hedefinin sürekli milli takım forması giyerek, en iyi şekilde mücadele etmek olduğunu söyledi.

A Milli Futbol Takımı'nın 3 Mart Çarşamba günü Honduras ile oynayacağı özel maçın aday kadrosuna çağrılan Giray Kaçar, 1,5 yıldır Trabzonspor'da forma giydiğini, ancak sürekli oynamadığı için bugüne kadar milli takım kampına çağrılmadığını belirtti.

İlk olarak Gençlerbirliği OFTAŞ Spor formasıyla milli takıma çağırılan Giray, ''Son zamanlarda Trabzonspor ile olan çıkışımla milli takıma çağrıldım. Çok gurur duyuyorum. Hedefim sürekli milli takım forması giyerek, en iyi şekilde mücadele etmek'' diye konuştu.

Giray, dün 1-1 berabere kaldıkları Antalyaspor maçına ilişkin olarak ise rakipleri karşısında çok gol pozisyonu bulduklarını, ancak bunları değerlendiremediklerini ifade ederek, ''Çok büyük şanssızlıklar var. Geçen hafta son dakikada kalecinin kafasından top döndü, bu hafta da net pozisyonlar kaçtı. İkinci yarı iyi oynadığımızı düşünüyorum. Pozisyonları da bulduk ama bunları atamazsak sonuç kaçınılmaz oluyor'' ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN