Panik yaşadık

Cumartesi 27.02.2010

Bordo-mavili kulübün çalıştırıcısı, verilmeyen penaltı ile ilgili "Bize yapılan haksızlık Türk futboluna yapılır" diye konuştu

OYUNUN HAKİMİYDİK
Trabzon Teknik Direktörü Şenol Güneş, üretken olamadıklarını söyledi. Defans hatası nedeniyle gol yediklerini belirten Güneş, "Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Oyuna kötü başladık. Ancak golü bulduk. Defans hatası ile de gol yedik. 2. yarıda Antalya'dan daha iyi oynadık. Oyunun tamamen hakimiydik. Pozisyonlar bulduk" dedi.

ALANZİNHO KÖTÜYDÜ
Güneş, Alanzinho'yu neden çıkardığı ile ilgili şunları söyledi: "Beklediğimin altında oynadı. Yanında birkaç futbolcu daha öyle oynadı. Daha erken de alabilirdim, ikinci yarı bir şeyler bekledim. Olmayınca da oyundan aldım." Başarılı hoca, penaltı pozisyonunu ise "Bize yapılan haksızlık Türk futboluna yapılır" diye yorumladı.

BURAK'TAN ÇİFTE İSYAN
Trabzon forması ile ilk kez 11'de çıkan ve ilk golünü atan Burak Yılmaz, hakem Özkahya için "Verilmeyen penaltı, bizi galibiyetten etti" dedi. Burak, kendisine küfür eden Antalya taraftarı için de "İyi ki annem gelmemiş. Bu küfürleri hak etmedim" diye konuştu.

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER, YA ŞİMDİ?

DEVRE ARASININ EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN