Sınıfta kalan yolcu

Cuma 05.03.2010

Tecrübeli hoca, sezon sonunda yabancı oyuncuları performans ve verimliliklerine göre yönetime rapor edecek. Karnesi iyi olan kalacak, zayıf olan ise gidecek... Şimdilik en yüksek not Colman'ın. Alanzinho, Cale Gabriç'in notları da 'iyi'. Diğer 4 yabancı ile kirada olanların büyük kısmı gönderilerek daha iyisi alınacak

Trabzonspor'da sezon sonu yabancı oyuncular arasında 'büyük temizlik' yapılacak. Halen kirada olanlar dahil kadrosunda 12 yabancı oyuncu bulunduran bordo-mavililer, bunlardan en az 5-6'sı ile yollarını ayıracak. Teknik direktör Şenol Güneş'in bu amaçla şimdiden çalışma yaptığı öğrenildi.

TRABZONSPOR'DA TRANSFER OPERASYONU

Fişleyecek!
Tecrübeli hoca, kadrosunda bulunan Sylva, Cale, Gabriç, Colman, Yattara, Alanzinho, Song ve Teofilo için tek tek karne hazırlıyor. Güneş, yabancı oyunculara; performans, verimlilik, istikrar ve takıma katkılarına göre sezon sonunda not verecek. Karnesi iyi olanlar takımda kalacak, zayıf olanlar gönderilecek.

Bordo-mavili ekipte şu an itibariyle karnesi en iyi olan yabancının Colman olduğu bildirildi. Alanzinho, Cale ve Gabriç'in de notları 'iyi' durumda. Kaleci Sylva, gönderilmesi kesinleşen ilk isim. Sakat olan Yattara ile Song ve Teofilo için ise karar, kalan haftalardaki performanslarına göre verilecek. Bu üç oyuncu da çıkış yapamazlarsa biletleri kesilecek.

3 yeni yıldız
Kirada olan İsaac (Manisa), Tjikuzu (Diyarbakır), Brüls (Mastrich) ve Faty Papy ise (Mastrich) taliplisi çıkarsa satılacak. Olmazsa tekrar kiraya verilecek. Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak iddialı bir takım kurmak isteyen Şenol Güneş ve yönetim, takımı hedefe taşıyacak en az 3 kaliteli yabancı transfer edecek. Transfer çalışmalarının şimdiden gizli olarak yürütüldüğü bildirildi.HAGİ'DEN MÜTHİŞ İTİRAF

GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ


DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN