Web Sürümüne Geç

60'a geldik yeter

Pazartesi 09.03.2010

"En büyük hayalim Trabzon'u şampiyon olarak görmek. 59 yaşındayım, 60'a merdiven dayadım. Artık bu hasret bitsin" "Kendi gelirleri olan, kimseye muhtaç kalmayan bir kulüp bırakmak istiyorum. Bu sezon olmasa bile, seneye şampiyon olacağımıza inanıyorum"

Genç yaşta başladım
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, şampiyonluğun hiç aklından çıkmadığını belirterek, "En büyük hayalim Trabzonspor'u şampiyon olarak görmek. 59 yaşındayım, 60'a merdiven dayadım. Yöneticilik yapmaya 30'lu yaşlarımda başladım. Kendi gelirleri olan, hiç kimseye muhtaç olmayan bir kulüp bırakmak istiyorum. Bu kadro da bu sezon olmazsa, gelecek yıl şampiyon olur" şeklinde konuştu.

Kulübemiz çok zengin
Şenol Güneş'in, oyuncuları kısa sürede iyi tanıdığını dile getiren Şener, "Umarım ligi iyi bir sonuçla bitirip kupayı alırız. İyi futbolumuzu sonuca yansıtmamız lazım. Bizim yedek kulübemize baktığımızda bir takım da orada var. Biraz pahalı iş ama kupaya ve Avrupa'ya oynuyorsan bu zorunludur. Bu sene yapmamız gereken biriki önemli şey var. Onları da halledersem rahatça takımı izleyeceğim" dedi.TEK RAKİBİ RONALDO'YDU!

KIZ KARDEŞİNE KÜFREDİLİNCE KAFAYI ATTI!

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN