Trabzon'dan büyük yardım

Salı 09.03.2010 13:47

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kulüp olarak TOKİ vasıtasıyla gerçekleştirilecek 100 bin liralık yardımla Elazığ'da 3 aileyi ev sahibi yapacaklarını söyledi.

Şener, bordo-mavili kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Elazığ'da meydana gelen deprem felaketi nedeniyle yaşamını yitiren vatandaşlara başsağlığı dileğinde bulundu.
Türkiye coğrafyasının şartları gereği bu tarz afetlerle karşılaşma riskinin yüksek olduğuna değinen Şener, acılara hep birlikte üzüldüklerini, ancak kurumlara ve kişilere düşen görevin geride kalanların yaralarını sarmak olduğunu vurguladı.

Şener, bu vesileyle kulüp olarak TOKİ vasıtasıyla gerçekleştirilecek 100 bin liralık yardımla 3 aileyi ev sahibi yapacaklarını belirterek, şunları söyledi:

KARISINI VE AŞIĞINI ÖLDÜREN FUTBOL YILDIZI

GALATASARAY BOMBAYI PATLATTI

''Trabzonspor olarak kendimizi bu ülkenin en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olarak görüyoruz. Sadece sportif anlamda değil, taşıdığımız sosyal sorumluluk bilinci gereği hareket ediyoruz. Elazığ'da yaşanan deprem felaketi tüm ülkeyi olduğu gibi bizleri de fazlasıyla üzmüştür. Amacımız bir an önce mağdur durumdaki vatandaşlarımızın yaralarını sarmak olmalıdır. Ülkenin her karış toprağı ve oralarda yaşayan insanlar bizler için değerlidir. Yaptığımız yardımlarla bu yönde öncü konumda olmak düşüncesindeyiz. Tüm spor kulüplerimizin ve sivil toplum örgütlerinin örnek alacağına inandığımız bu davranışımız geride kalanların acılarını biraz olsun hafifletecektir. Bu vesileyle bir kez daha deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve geride kalanlara başsağlığı diliyoruz.''

İŞTE DÜNYANIN PEŞİNDE KOŞTUĞU YILDIZ

GUİZA'NIN KARISI SOYUNDU VE POZ VERDİ


Bu arada, Trabzonspor Kulübü ve futbolcuları geçtiğimiz günlerde Haiti'de meydana gelen deprem nedeniyle Türk Kızılayı'nın ''Haiti Yardım Kampanyası''na da 50 bin lira katkıda bulunmuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN