Belediyeye ziyaret

Cuma 12.03.2010 14:19

Gaziantepspor ile Trabzonspor arasında oynanacak Turkcell Süper Lig maçı öncesi Gaziantep'e gelen Trabzonspor'un yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ünsal Göksen'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacı Salihoğlu, genel sekreter Hasan Yener ve yönetim kurulu üyeleri, futbol danışmanı Ahmet Suat Özyazıcı yer aldı.

Ünsal Göksen, Trabzonsporlu yöneticileri Gaziantep'te ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade ederek, ligin iki iddialı ve centilmen takımının bugün yapacakları mücadelede kazanan tarafının spor olacağını söyledi.

Diyarbakırspor-Bursaspor maçında yaşanan olaylara değinen Göksen, ''Yaşanan olaylar bizi çok şaşırttı. O gün saha ve saha dışında taşkınlık yaratan, gittiğimiz her maçta bizi alkışlayan, güllerle karşılayan Diyarbakırspor taraftarı mı diye düşündük. Biz yine rakibini alkışlarla ve güllerle karşılayan Diyarbakırspor taraftarını görmek istiyoruz. Böyle üzücü sahnelerin Türk sporu adına bir daha yaşanmamasını diliyoruz'' dedi.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacı Salihoğlu, Göksen'e, Trabzonspor'un 27 numaralı formasını ve kravatını hediye etti.

Göksen ise Salihoğlu ve yönetim kurulu üyelerine, yöresel ürünlerin yer aldığı bir heybe ve Büyükşehir Belediyespor'un bayrağını verdi.

ÜNLÜ FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUK HALLERİ

DÜNYA KUPASI'NA GİDEN TÜRKLER

F.BAHÇE, G.SARAY VE LYON PEŞİNDE
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN