"G.Saray final maçımız"

Cuma 12.03.2010 22:20
1-1 sona eren Gaziantepspor maçından sonra açıklamalarda bulunan Trabzonsporlu Giray maçtan sonra "Bizim için çok rahat bir maçtı." dedi ve şunları söyledi:

"Alanzinho'nun golü güzel bir goldü. Bir puan bizi sevindirdi. Bugün Song'la oynadık. Egemen Ağabey'le de oynuyorum. Hocanın düşüncesi bu, nasıl isterse öyle oynuyoruz. Saha içinde istediklerinizi yapamayınca, girdiğimiz pozisyonları değerlendiremeyince sonuç böyle oldu. Bizim için çok rahat bir maçtı ancak galip gelemedik. Rakip bir kere geldi gol attı.

Takım olarak bir düşüsümüz yok. Bugün de ilk yarı istediklerimizi yapamadık. Mücadele yönünden bir sıkıntı yok ancak son vuruşlarda biraz eksiğiz. Haftaya oynayacağımız Galatasaray mücadelesi artık bizim için final maçı oldu." dedi.

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN"BU SEVİNCİ DÜŞÜNÜYORDUM"

Son dakikada attığı müthiş golle Trabzonspor'a beraberliği getiren Alanzinho ise, "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Rakip kendi sahasında çok iyi oynayan bir takım. Maçı kaybetmenin eşiğindeyken 1 puanı kurtarmamız bir nebze olsun teselli oldu. Buraya galibiyet için geldik ancak dediğimiz gibi son dakikada gelen gol teselli oldu.

Gol attığım için çok mutluyum. En azından bir puanı kurtardık. Gaziantepspor'da golü atan Beto'yla konuşamadım. Bugün ne o ne de ben sahadan mutlu olarak ayrıldık. Attığım gol önemli bir goldü. En azından bugün kaybetmedik. Gol sevincimi uzun süredir düşünüyordum." dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN