Şampiyonluk vizesi bizde

Cuma 19.03.2010
Galatasaray önünde avantajlıyız çünkü biz rahatız, onlar ise stresli olacak. Yüzde 51 ihtimalle kazanırız

Ligde Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de oynayacağız. Yani kilit takımız. Şampiyonluğun yolu bizden geçecek

Trabzonspor'la geç buluştuk. Sezon başında gelseydim çok gol atardım. Gerçek Burak'ı gelecek sezon izleyin

BABA-OĞUL ÜNLÜ FUTBOLCULAR

Trabzonspor'un ara transferde Fenerbahçe'ye sattığı Gökhan Ünal'a karşılık bonservisini aldığı Burak Yılmaz, Süper Lig'de şampiyonluğun vizesinin kendilerinde olduğunu söyledi. Galatasaray maçı öncesi Fotomaç'ın sorularını yanıtlayan golcü oyuncu, "Ligde kilit takım biziz. Galatasaray'ın yanı sıra, Beşiktaş ve F.Bahçe ile oynayacağız. Bizden darbe yiyen toparlanamaz. Vize bizde" dedi.

GOLCÜLER BELİRLER
Pazar günü ağırlayacakları Galatasaray önünde kendilerini avantajlı gören Burak, "Çünkü sahada daha rahat olacağız. Bizim kaybedecek bir şeyimiz yok, Galatasaray ise stresli olacak. Bu nedenle galibiyet ibresi yüzde 51'le bizde" diye konuştu. Avni Aker'deki kapışmanın kaderini ofans oyuncularının tayin edeceğini de vurgulayan Yılmaz, "Yerli ve yabancı golcülerin gecesi olacak" iddiasında bulundu.

ÇİFTE ZAFER DİLEDİ
Burak, bu haftanın kendileri için çok önemli olduğunun da altını çizerek, sözlerine şöyle devam etti: "Tek kelimeyle ömre bedel bir hafta olacak. Ligde Galatasaray, ardından kupada Antalyaspor ile oynayacağız. Taraftarımıza çok iş düşecek. Bize tam destek versinler. Galatasaray maçının sonucu ne olursa olsun üzüntü yok. Çünkü önümüzde Antalyaspor karşılaşması var. İnşallah çifte zaferle kapatırız."

4 SİLAHŞOR OLURUZ
Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet etmek istediğini dile getiren Burak Yılmaz, konuşmasını şöyle tamamladı: "Kavuşmamız biraz geç oldu. Şimdiye kadar 2 gol attım. Sezon başında gelseydim çok daha fazla katkı yapabilirdim. Benim için asıl test önümüzdeki sezon olacak. Teofilo, Umut, Alanzinho ve ben forvette büyük işler yaparız diye düşünüyorum. Bu dörtlü birlikte bir kamp geçirdik mi, iş tamamdır."

TRABZONSPOR'UN FOS TRANSFERLERİ

TRABZONSPOR'UN UNUTULMAZ FORMALARI


TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÖRT BÜYÜKLERDE HAYAL KIRIKLIĞI YARATAN FUTBOLCULARYükleniyor
BİZE ULAŞIN