Güneş, Onur'u övdü

Pazar 21.03.2010 21:24
Galatasaray karşısında alınan 1-0'lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, "Şu an bizim için en önemli maç Türkiye Kupası'ndaki maçımız." dedi ve şunları söyledi:

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN"Bugün hava kirliliği vardı ama oyun olarak güzel bir maçtı. Karşılıklı ataklar vardı. Biz kazandık sevindik ama Galatasaray'da önemli hamleler yaptı. Galibiyeti hakettiğimizi düşünüyorum. Galatasaray'a karşı ilk 10 dakika tutuk göründük.

Bu maçı kazansak da kaybetsek de bundan sonra bizim için en önemli maç Türkiye Kupası'ndaki maçımız. Bu maç da tabiiki önemli Galatasaray'la oynadık. Ancak Türkiye Kupası'nda avantaj sağlamak istiyoruz.

Oyuncu performanslarına da değinen Şenol Güneş, Cale için şunları söyledi: "Cale bugün gayet dengeli oynadı. Birkaç kez hücuma çıktığında geri dönmede sıkıntı yaşadı. Ancak genel olarak iyiydi zaten iyi bir oyuncu. " dedi

Kaleci Onur'la ilgili de konuşan Güneş, "Onur oynadıkça iyi oluyor tabii ki ben de mutlu oluyorum. Kendini geliştiren takımı büyüten her oyuncunun başımızın üstünde yeri var. Ancak abartmayalım zaten bunları yapmazsa iyi bir futbolcu olamaz." dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN