Engin'in son şansı

Cuma 26.03.2010

"Onu tedavi edeceğiz. Başarırsak bizimle kalır, tersinde ise Türk futbolu bir oyuncu kaybeder. Cezası tabii ki ağır olacak"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş maç sonrası kırmızı kart gören Engin Baytar'a yüklendi. Engin için "Rakibin küfrettiğini söyledi ama ne olursa olsun yaptığı doğru değil" diyen Güneş şöyle devam etti: "Engin'i tedavi edeceğiz. Yetenekli bir oyuncunun bu şekilde davranması doğru değil. Onu tedavi etmek bizim işimiz. Başarırsak bizimle kalır, başaramazsak futbol bir oyuncu kaybeder. Bu yıl onun için bir şans. Cezası ağır olacak."

Her şey bitmiş değil
Güneş, Antalya maçı ile ilgili de, "Özellikle ilk yarıda bizi çok zorladılar. Az pozisyon bulduk ama pozisyon da vermedik. İkinci devre etkiliydik. Bu sonuca bakarak 'her şey bitti' demek doğru değil. Çünkü karşımızdaki takım çok hırslı. Orada da bizi yenmek için oynayacaktır" dedi. Başarılı teknik adam şike olaylarına da değinerek, "Oyuncum hatalıysa 5 maç alsın, 10 maç alsın ki bir daha yapmasın. Cezası ağır olursa kimse teşebbüs etmez" diye konuştu.

En skoreri Umut
Türkiye Kupası'nda 7 maçta 15 gol atan Trabzon'un en skoreri 6 golle Umut oldu. Milli oyuncuyu Alanzinho (2), Giray, Cale, Song, Serkan, Gökhan, Engin ve Colman izledi.

3 BÜYÜKLERİN TRANSFER GÜNDEMİ

FUTBOLCULARIN UNUTULMAZ LAKAPLARI

FUTBOLCULARIN MEMLEKETLERİ

EN PAHALI BONSERVİS BEDELLERİ

BİR TEKMEYLE SÖNEN HAYATLAR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN