Web Sürümüne Geç

Takımı sırtlamalıyım

Cuma 26.03.2010 12:52

Trabzonspor'un Brezilyalı oyuncusu Alanzinho, ''Takımı artık ben sırtlamalıyım. Bu sorumluluğu almaya hazır hale geldim'' dedi.

Bordo-mavili takımın Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Antalyaspor'u 2-0 yenmesinde büyük katkısı olan Alanzinho, maçın daha farklı bir skorla bitebileceğini söyledi.

Alanzinho, ''Şunu kabul edelim ki zor bir maç oldu. Antalyaspor beraberliği kurtarmaya geldi. İlk yarıda bizi epey zorladılar. İkinci yarıda onları çözdük ve ikinci gol geldi. Daha fazlası da gelebilirdi, ancak zaman imkan vermedi. Tam ritmi yakalamışken maç bitti, ama bu da bizim için yeterli bir sonuç'' diye konuştu.

Bu seneki performansının geçen sezona oranla daha iyi olduğunu belirten Alanzinho, şöyle devam etti:

''Benim için kulübün yüksek bir bedel ödemesi beni onurlandırıyor. Samimi ve dürüst bir şekilde düşündüğümde geçen sezon performansımın altında bir çizgiyle sezonu bitirmiştim. Ama bu sezonun başından itibaren küçük adımlarla da olsa kendimi artık belirli bir yere kadar getirdim. Artık kendimi üst seviyede nitelendirebiliyorum. Bundan sonra da yol kat etmem gerekiyor. Takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular ve zor dönemlerde bana destek çıktılar. Şimdi artık sıra bende ve artık onlar için bir şeyler yapmalıyım. Takımı artık ben sırtlamalıyım. Bu sorumluluğu almaya hazır hale geldim.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN