Geçmişin bedeli

Çarşamba 31.03.2010

"İkinci yarıda bunu telafi etmek için elimizden geleni yaptık Futbolun adaleti yok. Aksi halde üst sıralarda olabilirdik"

Trabzonspor'da Kayserispor mağlubiyetinin moral bozukluğu sürerken, teknik direktör Şenol Güneş çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bordo-mavili ekibin hocası takımının zirve yarışında geride kalmasının en büyük nedeninin ligin ilk yarısında yaşanan puan kayıpları olduğunu söyledi. Güneş, sonuçta ilk devrede gelinen olumsuz noktanın bedelini ödediklerini belirterek, "Biz ikinci yarıda büyük değişimler yaşadık. Taraftarımızın da süper desteği ile elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalıştık" ifadesini kullandı.

EFSANE TRABZONSPORLULAR

TRABZONSPOR'UN FOS TRANSFERLERİ

GALATASARAY'DA FRANK RİJKAARD DEPREMİ

RAKİPTEN ÜSTÜNDÜK
Tecrübeli teknik adam, göreve geldiği günden bu yana futbol adına hiçbir takıma ezilmediklerini belirterek, "Ama futbol adına hak ettiğimiz sonuçları almadığımızı düşünüyorum. Daha çok puan almamız gerekiyordu. Berabere kaldığımız maçlarda rakipten üstündük. Kayserispor maçında da öyleydi. Ama futbolun adaleti yok. Aksi halde ilk yarıdaki bedele rağmen şu anda daha üst sıralarda olabilirdik. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz" diye konuştu.

16 YAŞINDA AMA 20 MİLYON EURO

FUTBOLCULARIN MEMLEKETLERİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN