Trabzon coşkusu!

Salı 04.05.2010 16:03

Ziraat Türkiye Kupası Finali'nde yarın GAP Arena Stadı'nda Fenerbahçe ile karşılaşacak Trabzonspor, Şanlıurfa'ya geldi.

THY'nin sponsoru olduğu FC Barcelona takımını taşıdığı uçak ile Trabzon'dan ayrılan bordo-mavili kafile, yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuğun ardından GAP Havaalanı'na ulaştı.

Trabzonspor'un hava limanından çıkışında, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Trabzonsporlu taraftarlar ile bazı Şanlıurfalılar, bordo-mavili kafileyi karşıladı.

Kafilenin çıkışı sırasında, yöresel halk oyunları ekipleri davul zurna eşliğinde gösterilerde bulunurken, taraftarlar futbolcuları coşkuyla karşıladı.

Taraftarlar futbolcularla birlikte fotoğraf çektirirken, yoğun sevgi gösterilerinde de bulundu.

GÜNEŞ: ''HER ŞEY GÜZEL''
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve ardından da kulüp başkanı Sadri Şener, güvenlik görevlilerinin izin vermediği yerde bulunan taraftarların yanına giderek, onlarla selamlaştılar.
Teknik direktör Güneş, kendilerine çok güzel bir karşılama yapıldığını belirterek, ''Her şey çok güzel. Umarım yarın da çok güzel bir karşılaşma olur'' dedi.

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Umut Bulut ise Şanlıurfa'da güzel bir atmosferin bulunduğunu kaydederek, ''Burdaki güzel atmosfer maça da yansıyacaktır. İnşallah kupayı alacağız'' dedi.
Trabzonspor hava alanından, Şanlıurfaspor Kulübü'nün otobüsüyle kamp yapacağı El-Ruha Otel'e hareket etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN