Web Sürümüne Geç

Güneş: Biz daha açız

Çarşamba 05.05.2010

"Trabzon şampiyonluğa oynadığı her dönemde karşısında F.Bahçe'yi buldu"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Daha istekli, daha aç olan biziz. Yarın (bugün) bu istek sahaya yansırsa kazanırız" dedi. Şanlıurfa'da Daum ile basın toplantısı düzenleyen tecrübeli hoca, "Trabzonspor şampiyonluğa oynadığı her dönemde karşısında F.Bahçe'yi bulmuştur. Geçmişe dayanan ezeli rekabetimiz var. Maçın güzel geçmesini diliyorum. F.Bahçe'yi yenerek kupaya uzanmak, 7 olan sayımızı 8'e çıkarmak istiyoruz. İnşallah başarırız" dedi.

MEDENİYETLER ŞEHRİ
İki kulvarın birinde olduklarını belirten Güneş, "F.Bahçe uzun zamandır bu kupayı kazanamıyor. Son dönemde hem lig hem kupaya yönelmeleri de işlerini zorlaştırıyor. Medeniyetlerin buluştuğu bir şehirde karşılaşıyoruz. Bu güzellikleri göreceğiz, bu yarışı yaparken futbolu sevdireceğiz. Futbolun sevdirilmesi için bize ve F.Bahçe'ye görevler düşüyor. Bizim için lig maçlarının önemi lakmadı ama kupanın var. Ligdeki kötü görüntü burada olmaz" diye konuştu.

GEÇMİŞE TAKILMIYORUZ
Şenol Güneş, 5 Mayıs 1996'da kaybedilen lig maçının hatırlatılması üzerine şunları söyledi: "Geçmişe takılıp kalmıyoruz. Hesabını da yapmıyoruz. Ancak dersler de çıkardık. Şartlar ne olursa olsun F.Bahçe ile maçlarımız hep güzel geçmiştir. Yine öyle olacağını düşünüyorum."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN