Web Sürümüne Geç

Kupayı GAP'tılar

Perşembe 06.05.2010

Bordo-mavili takım, Şanlıurfa'da büyük bir başarıya imza atarken soyunma odasında müthiş coşku vardı. Trabzonsporlu futbolcular teknik direktör Güneş'i omuzlara alarak tam anlamıyla şov yaptı.

Trabzonspor zorlu finalde Fenerbahçe'den kupayı almayı başarırken, bordo-mavililer bir kez daha tarih yazmanın sevincini yaşıyordu. Kupa merasiminin ardından sahadaki şov, soyunma odasına taşındı... Bordo-mavili futbolcular, "Şampiyon Trabzonspor" tezahüratıyla soyunma odasını inlettirken, süper sevinç görülmeye değerdi. Teknik direktör Şenol Güneş, futbolcularını yine kapıda karşıladı ve teker teker hepsinin alnından öptü.

Sevinç gözyaşları
Daha sonra bordo-mavili futbolcular Şenol Güneş'i omuzlara alarak, kupa kutlamalarına devam ettiler. Bazı yöneticilerin de bu kutlamalara katılarak coşkuyu artırması gözlerden kaçmadı. Trabzonsporlu futbolcular karşılaşma sonrasında alınan kupanın keyfini doyasıya çıkartırken, soyunma odasında şovun yanında duygusal anlar da yaşandı. Kaleci Onur, Gustova Colman, Umut Bulut ve Serkan Balcı'nın gözyaşlarını tutumadığı gözlendi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN