Gaf şampiyonu

Çarşamba 12.05.2010

Tüm Türkiye; Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in pazar günkü Fenerbahçe derbisi ile ilgili olarak "Çıkıp oynayacağız.Mağlup olup gideceğiz" açıklamasını konuşuyor.

Şener'in bir hafta içinde üst üste yaptığı iki büyük gaf, camiayı böldü. Bir grup yönetici ise olağanüstü kongre kararı alınmasını istedi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kupa şampiyonluğu sonrasında verdiği demeçleri ile camiayı şaşkına çevirdi. Bir hafta içinde iki büyük pot kıran Şener, Şanlıurfa'da "Fenerbahçe ile üç maçımız var. Süper Kupa finalini de Fenerbahçe ile oynayacağız" dedi. Denizlispor maçından sonra da Fenerbahçe derbisiyle ilgili olarak "Çıkıp oynayacağız. Fenerbahçe'ye mağlup olup gideceğiz" açıklamasını yaptı. Trabzonspor başkanı, amatörce sarf ettiği bu sözlerle hem gaf şampiyonu oldu, hem de yönetimini ikiye böldü.

Bordo-mavili camianın ileri gelenleri, eski ve şimdiki yönetimde bulunan bazı yöneticiler, Sadri Şener'e büyük tepki göstererek, "Bu tür sözler espri de olsa kullanılmamalıdır. Başkanımız maalesef maksadını aşan sözler söylemektedir. Bu sözler, koskoca Trabzonspor camiasını ve teknik heyetimizi çok zorda bırakmıştır" dediler. Bu arada başkan Sadri Şener ve asbaşkan Hayrettin Hacisalihoğlu'nu keyfi davranmakla suçlayan bir grup yöneticinin olağanüstü kongre kararının alınmasını istediği belirtildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN