"Semih'i istiyoruz"

Cumartesi 29.05.2010 00:00

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Semih Şentürk ile ilgilendiklerini ancak bu transferin gerçekleşmesinde Fenerbahçe'nin tavrının önemli olduğunu belirterek, Vederson'u ise artık düşünmediklerini söyledi.

Fenerbahçe'de zor günler geçiren Semih Şentürk ile ilgilendiklerini belirten Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, "Şenol Hoca, Semih Şentürk'ü istiyor ama Fenerbahçe'nin tavrı bu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği noktasında çok önemli. Fenerbahçe bu oyuncuyu gelecek sezon için düşünmez ise Trabzonspor olarak bu transferin gerçekleşmesi için uğraşacağız. Semih'i istiyoruz ve bize faydalı olacağını düşünüyoruz" dedi.

"TAKIM İÇİ DENGELERİ SARSMAYIZ"

Yener, "Panteliç'i istiyoruz, ancak kendisinin ve menajerinin isteği ücret 4 milyon 500 bin euro civarında Trabzonspor'un iç dengelerini sarsmamız söz konusu değil. Kendisine sunduğumuz şartları kabul ederse bu transfer olabilir. Semih'in transferi gerçekleşmesi halinde ise Panteliç'i transferi olmaz" diye konuştu. Fenerbahçeli bir başka oyuncu Gökçek Vederson'nun transferini artık düşünmediklerini belirten Yener, "Vederson'a teklifimizi ilettik ama anlaşamadık. Bu oyuncuyu artık düşünmüyoruz" dedi.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA