Şampiyonu biz belirledik

Cuma 04.06.2010 13:36

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takımlarının başarılı bir sezonu geride bıraktığını söylerken, önemli işlevler üstlendiklerini vurguladı.

Medical Park Trabzonspor Basketbol Takımı'nın Ataköy Sheraton Otel'deki imza törenine katılan Sadri Şener, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sezon başlarken lig şampiyonluğunu ve kupayı kazanma hedefiyle yola çıktıklarını hatırlatan Sadri Şener, ''Biz Trabzonspor olarak Ziraat Türkiye Kupası'nı kazandık, Turkcell Süper Lig şampiyonluğunu kimin alacağını da belirledik. Çok önemli bir işlevimiz vardı bu sezon'' dedi.

Sergiledikleri performansla, kendileri hakkında üretilen spekülasyonları boşa çıkardıklarını yineleyen Şener, ''Trabzonspor için çok enteresan sözler söylenmişti, bunları yok ettik. Trabzonspor'un büyüklüğünü bir daha tescil ettirdik. Durmadan tescil ettiriyoruz. İnanmak istemeyen oluyor, yine tescil ettiriyoruz. Biz ligde her zaman şampiyonluğa oynayan bir takımız'' ifadelerini kulandı.

''FORVET VE STOPERE TAKVİYE''


Sadri Şener, genel olarak iyi bir kadroya sahip olduklarını aktarırken, forvet ile stoper mevkilerine takviye yapmak istediklerini kaydetti.

''Zaten çok iyi bir takımız'' ifadesini kullanan Şener, ''Bazı takviyeler yapacağız forvet ve stoper mevkilerine. Eskiden kaleci bölgesi de gündemimizdeydi, ama Onur'un performansı böyle olunca, gerek kalmadı. Ayrıca 6 4 olan yeri yabancı sayısı, problem çıkarabilecek bazı oyuncuların silahlarını da ellerinden aldı. Yanılmıyorsam 27 Haziran'da Hollanda'da kampımız başlayacak. O zamana kadar transferleri bitiririz'' şeklinde konuştu.

Teknik direktör Şenol Güneş'in bugün Viyana'dan döneceğini de bildiren Şener, tecrübeli teknik adamın bazı genç oyuncuların kiralanmasını istediğini aktarırken, yurt dışından da bazı oyuncularına resmi olmayan bazı teklifler bulunduğunu sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN