Trabzonspor Günlüğü

Çarşamba 09.06.2010
Sereno'ya talip oldu
Portekiz'in en çok okunan spor gazetesi A Bola, Trabzon'un İspanya'nın Valladolid takımında oynayan Sereno ile ilgilendiğini iddia etti. Haberde, Stepanov'dan sonuç alamayan Fırtına'nın, Portekizli oyuncuya teklif yaptığı yazıldı.

Bora imza atıyor
Trabzon'un G.Antep Büyükşehir Belediye'den transfer ettiği kaleci Bora, dün kente geldi.
Yöneticilerle birlikte Mehmet Ali Yılmaz Tesiseleri'ni gezen genç file bekçisinin bugün saat 13.00'te resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Kombine çıkarması
Yönetim kurulu geçen yıla oranla düşük seviyede kalan kombine satışlarını artırmak için vali Recep Kızılcık ile bir araya geldi. Şenol Güneş'in de katıldığı toplantıda yönetim, vali Recep Kızılcık ve şehrin ileri gelenlerinden yardım istendi.

Yeni stat yapılmalı
Vali Recep Kızılcık ziyaretinde söz alan teknik direktör Şenol Güneş, en büyük beklentisinin yeni bir stat olduğunu dile getirdi. Trabzon'un futbolla yatıp, futbolla kalkan bir kent olduğunu belirten Güneş, "Stat yapılması şart" dedi.

Davraz'da inceleme
Şenol Güneş'in 27 Haziran'da Davraz'da yapılacak hazırlık kampı öncesinde yardımcılarından birini Isparta'ya göndereceği öğrenildi. Tesislerde inceleme yapılacak ve kamp öncesi eksiklerin giderilmesi istenecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN