Web Sürümüne Geç

  Trabzonspor Günlüğü

  09 Haziran 2010, Çarşamba
  Sereno'ya talip oldu
  Portekiz'in en çok okunan spor gazetesi A Bola, Trabzon'un İspanya'nın Valladolid takımında oynayan Sereno ile ilgilendiğini iddia etti. Haberde, Stepanov'dan sonuç alamayan Fırtına'nın, Portekizli oyuncuya teklif yaptığı yazıldı.

  Bora imza atıyor
  Trabzon'un G.Antep Büyükşehir Belediye'den transfer ettiği kaleci Bora, dün kente geldi.
  Yöneticilerle birlikte Mehmet Ali Yılmaz Tesiseleri'ni gezen genç file bekçisinin bugün saat 13.00'te resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

  Kombine çıkarması
  Yönetim kurulu geçen yıla oranla düşük seviyede kalan kombine satışlarını artırmak için vali Recep Kızılcık ile bir araya geldi. Şenol Güneş'in de katıldığı toplantıda yönetim, vali Recep Kızılcık ve şehrin ileri gelenlerinden yardım istendi.

  Yeni stat yapılmalı
  Vali Recep Kızılcık ziyaretinde söz alan teknik direktör Şenol Güneş, en büyük beklentisinin yeni bir stat olduğunu dile getirdi. Trabzon'un futbolla yatıp, futbolla kalkan bir kent olduğunu belirten Güneş, "Stat yapılması şart" dedi.

  Davraz'da inceleme
  Şenol Güneş'in 27 Haziran'da Davraz'da yapılacak hazırlık kampı öncesinde yardımcılarından birini Isparta'ya göndereceği öğrenildi. Tesislerde inceleme yapılacak ve kamp öncesi eksiklerin giderilmesi istenecek.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN