Yeni bomba geliyor

Çarşamba 16.06.2010 13:35

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, çok iyi, takımda direkt forma giyebilecek forvet oyuncusu bulabilmeleri halinde alacaklarını söyledi.

Başkan Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, stoper oyuncusu sorununu Wisla Krakow takımında forma giyen Arkadiusz Glowacki'yi transfer ederek aştıklarını belirtti.

Glowacki'yi birçok kişinin izlediğini kaydeden Şener, ''Şenol hoca, Özkan hoca, Necati, Hüseyin hepsi futbolcuya baktı. Hocaların dediğinin dışına çıkmam. Biz de belirlenen oyuncuyu alıp gelme tarafına bakıyoruz, işin ekonomik yönüyle ilgileniyoruz. Camiamıza hayırlı olsun. Glowacki, takıma faydalı olacaktır'' dedi.

Forvet oyuncusu konusunda da çalışmalarının sürdüğünü anlatan Şener, şöyle devam etti:
''Şenol hocanın ifadesine göre bu mevkiye transfer yüzde 100 şart değil. Çok iyi, mevcut oyuncuların yerine direkt oynayabilecek bir oyuncu bulursak, o zaman bu mevkiye transfer gerçekleştireceğiz. Umut, Yattara, Burak, Teofilo, Murat Tosun gibi hücum oyuncularımız var. Çok acele etmiyoruz, kaliteli bir oyuncu kadroya katmak istiyoruz. Trabzonspor, Türkiye'nin en iyi takımlarından biri, var mı buna itirazı olan? Bu kadro bir arada oynamaya devam edecek ve her yıl üstüne katacak.''

Şener, Sırp oyuncu Panteliç konusunda ısrarlarının bulunmadığını ifade ederek, ''Sırbistan maçında çok iyi bir performans ortaya koyamadı. Panteliç'te hoca ısrar etmiyor, hatta istemiyor'' diye konuştu.
Transferde sağ kanata bir oyuncu baktıklarını kaydeden Şener, ''Bu mevkide bir transfer gerçekleşebiliriz. Beşiktaş'tan Erhan Güven'i istedik, ancak bu transfer olmadı. Çok aceleci değiliz'' ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN